Greitos paskolos

Ar greitos paskolos iš tikrųjų išduodamos greitai?

Ko gero tai vienas dažniausiai užduodamų klausimų. Natūralu, kad klientai nori kuo greičiau gauti pinigus. Suprasdami jūsų poreikius optimizavome visus procesus, kad pinigus gautumėte kuo greičiau. Greitos paskolos nebus greitos, jeigu reikės laukti savaitę. Pas mus viskas paprasta. Užsiregistruojate, patvirtinate registraciją 0,29 Eur centų pavedimu iš savo asmeninės sąskaitos ir pateikiate paraišką. Šiuos veiksmus galite atlikti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Gavę jūsų paraišką greitai peržiūrėsite ir duosime atsakymą. Greitieji kreditai suteikiami vos per 15 minučių.

Kam laukti, jeigu pinigus galite gauti jau šiandien!

● Ecocredit.lt sistema sukurta taip, kad viskas vyktų greitai. Greita registracija, greitas paraiškos pateikimas, greitas patvirtinimas, greita paskola suteikiama ir jūs greitai gaunate pinigus;

● Kam reikalingi pinigai? Tokių klausimų neužduodame. Jums reikia, mes duodame. Bendradarbiaujame įgyvendinant Jūsų planus;

● Lankstus darbo grafikas... Oi! Nėra jokio grafiko, dirbame 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Skamba puikiai?

● Greitos paskolos iš tiesų yra greitos, tačiau prieš imdami paskolą pagalvokite ir suplanuokite, kaip ją grąžinsite;

● Mažos palūkanos, lankstūs terminai - Ecocredit.lt firminis ženklas;

● Greitai, greita, greitumas - viskas vyksta žaibo greičiu, tad greitos paskolos klientų sąskaitas pasiekia dar tą pačia dieną;

Greitos paskolos ir jokio užstato

Taip, Ecocredit.lt paskolos suteikiamos itin greitai ir be jokio užstato. Mes nereikalaujame daugybės dokumentų, viskas paprasta. Siekiame, kad Jūs greita paskola pasiektų reikiamu metu ir kaip įmanoma greičiau. Suprantate, kad šiandien kiekvienas žmogus turi daug įsipareigojimų,, darbų ir kartais ne viskam užtenka laiko, todėl tobuliname aptarnavimą, kad jis būtų kuo operatyvesnis ir suteiktų tai ko klientams iš tiesų reikią. Jokių papildomų rūpesčių, greitos paskolos laukia tavęs!

O kada reikalinga greita paskola?

Šioje srityje dirbame ne vienerius metus, todėl puikiai išmanome savo darbą. Nuolat bendraujame su savo klientais, todėl išsiaiškiname visus jų poreikius ir pateikiame tokias paskolų sąlygas, kurios yra ko gero geriausios rinkoje. Tai įgyvendinti nėra paprasta, tačiau norint, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas ir sugrįžtų vėl, reikia pasiūlyti kažko daugiau. Per ilgus darbo metus supratome, kad tik rūpindamiesi klientų poreikiais galėsite tobulėti ir aišku daugiau uždirbti iš paslaugų teikimo. Juk pagrindas, kad visi gautų tai ko jiems labiausiai reikia!

● Greita paskola per 15 minučių ir minimalus registracijos patvirtinimo mokestis vos 0,29 Eur centai.

● Operatyvus užklausų aptarnavimas ir greitas atsakymas klientui.

● Lanksti paskolos grąžinimo terminų sistema. Vis pagal kliento poreikius.

Mėgstame sakyti "Taip", todėl užsiregistruokite, pateikite paraišką ir greitai gaukite pinigus!

Svarbu

Ecocredit.lt komanda privalo įvertinti skolininko mokumą - mėnesines pajamas, ar asmuo, norintis gauti kreditą neturi jokių kitų įsiskolinimų valstybei, bankams, unijoms, kitoms kreditų teikimo bendrovėms. Siūlome kritiškai įvertinti savo finansines galimybes, taip pat ir ar per nustatytą kredito grąžinimo laikotarpį išgalėsite sumokėti visą pasiskolintą sumą. Atkreipiame dėmesį, kad atsakingojo skolinimo principai draudžia suteikti kreditą asmenims su per dideliais finansiniais įsipareigojimais ar esant mokėjimų sutrikimams. Jūs galite susipažinti su savo kredito istorija kreipdamasis tiesiogiai į kreditų biurą UAB „Creditinfo Lietuva“, esančia A. Goštauto g. 40A, LT Vilniuje, www.manocreditinfo.lt arba pasinaudodami Finpass mobilia programėle (ją galite atsisiųsti App store arba Google play). Besiskolinantis asmuo turi būti Lietuvos Respublikos pilietis, vyresnis nei 18 metų.

Kylant klausimams kreipkitės telefonu +370 656 94000 ar el.paštu info@ecocredit.lt .