Greitieji kreditai

Kas yra greiti kreditai?

Tai kliento poreikiams skirta paskola, dažniausiai duodama be užstato, kurios tiek išdavimo, tiek grąžinimo terminas yra trumpesnis, nei įprasto kredito. Tačiau tai nereiškia, jog pasiskolinę kreditą jį turėsite grąžinti jau sekančią dieną. Anaiptol, kada grąžinti pasiskolintą sumą galėsite nuspręsti patys, nesvarbu ar tai bus po savaitės ar po mėnesio. Greitieji kreditai internetu Jūsų sąskaitą gali pasiekti greičiau per 15 minučių nuo paraiškos patvirtinimo!

Svajokite drąsiai - Ecocredit.lt Jums padės!

Jeigu įgyvendinti seniai brandintą svajonę pritrūksta tik lėšų, patogaus skolinimosi bendrovė Ecocredit.lt atskuba Jums į pagalbą, čia - vieni pliusai:
 • Pateikti paraišką kreditui galite 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę;
 • Pinigai Jus pasieks vos per kelioliką minučių (darbo dienomis, nuo 8 iki 17 valandos);
 • Nėra didelių sutarties sudarymo mokesčių bei gąsdinančių palūkanų;
 • Neprivalote nurodyti kur planuojate išleisti pinigus;
 • Kreditas suteikiamas be užstato;
 • Dažnai su finansinėmis procedūromis susijusios sistemos reikalauja itin ilgai trunkančios ir sudėtingos vartotojų registracijos. Jeigu Jums reikalingi greitieji kreditai, nesibaiminkite dėl registracijos proceso – čia ji trunka vos kelias minutes. Jums tereikia prisiregistuoti šioje internetinėjė svetainėje ir atlikti registracijos mokestį – 0.29 € būtinai iš savo asmeninės banko sąskaitos. Į tą pačią banko sąskaitą iš kurios bus atliktas registracijos mokestis - vėliau, užpildžius prašymą, gavus teigiamą Kreditoriaus sprendimą Jus pasieks greitieji kreditai.

  Paprasta, saugu ir greita

  Dažnam greitieji kreditai internetu atrodo nepatikimas būdas pasiskolinti pinigų, tačiau tai bene populiariausia, patogiausia ir saugiausia išeitis, kai greitai prireikia pinigų nenumatytiems atvejams ar pagaliau pasiruošus įgyvendinti savo svajones. Vos keliais mygtukų paspaudimais pateikite paraišką ir pageidautas greitas kreditas internetu atsidurs Jūsų sąskaitoje. Patogu tai, jog Jums nereikės spausdinti daugybės sutarčių ir blankų, norint pateikti prašymą reikiamai pinigų sumai, tą patogiai galėsite padaryti prisijungę prie specialios paraiškų teikimo skilties, Ecocredit.lt savitarnoje. Greitasis kreditas Jūsų sąskaitoje atsidurs vos po kelių žingsnių:
 • Kreditai teikiami tik atlikus registraciją Ecocredit.lt svetainėje ir iš savo asmeninės sąskaitos sumokėkite 0,29 centų registracijos patvirtinimo mokestį;
 • Užpildykite paraišką;
 • Sulaukite atsakymo iš Kreditoriaus;
 • Jeigu atsakymas teigiamas ir kreditas bus suteikiamas, pinigai Jūsų sąskaitoje atsidurs per 15 minučių. Pasiskolinti pinigų dar niekada nebuvo taip lengva ir patogu!

  Svarbu

  Ecocredit.lt komanda privalo įvertinti skolininko mokumą - mėnesines pajamas, ar asmuo, norintis gauti kreditą neturi jokių kitų įsiskolinimų valstybei, bankams, unijoms, kitoms kreditų teikimo bendrovėms. Siūlome kritiškai įvertinti savo finansines galimybes, taip pat ir ar per nustatytą kredito grąžinimo laikotarpį išgalėsite sumokėti visą pasiskolintą sumą. Atkreipiame dėmesį, kad atsakingojo skolinimo principai draudžia suteikti kreditą asmenims su per dideliais finansiniais įsipareigojimais ar esant mokėjimų sutrikimams. Jūs galite susipažinti su savo kredito istorija kreipdamasis tiesiogiai į kreditų biurą UAB „Creditinfo Lietuva“, esančia A. Goštauto g. 40A, LT Vilniuje, www.manocreditinfo.lt arba pasinaudodami Finpass mobilia programėle (ją galite atsisiųsti App store arba Google play). Besiskolinantis asmuo turi būti Lietuvos Respublikos pilietis, vyresnis nei 18 metų. Kylant klausimams kreipkitės telefonu +370 656 94000 ar el.paštu info@ecocredit.lt .